#1 2010-07-07 23:23:01

Laurentius

Lubieżna bestia

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 46
Wiek postaci:: 288
Rasa postaci:: Biały Demon
Typ postaci: : Ciałem uke, duchem seme
Pochodzenie postaci:: Piekło

Demony

Jeżeli jakiekolwiek informacje, dotyczące tej rasy zostaną pominięte, proszę o zwrócenie mi uwagi w komentarzu. Wszystko, co tutaj zawarłam, opieram na mojej, nieograniczonej wyobraźni, a więc mogą się nieco różnić od ogólnie przyjętych wzorców.


Demony, dzieła Szatana, plugawe istoty pozbawione kręgosłupa moralnego oraz sumienia. Zamieszkują piekło, jednakże mają swobodnie udostępnioną drogę na Ziemię.
Zabójczo piękne, niezwalające i kuszące. Bogowie seksu, rozpusty, rozkoszy… oraz bólu, cierpienia i rozpaczy. Kochające kąpać się w krwi wrogów, cieszące się z cudzej śmierci.
Nienawidzą Aniołów, zatem dręczenie pierzastych jest ich najlepszą rozrywką. Pogardzają niebiańskimi wysłannikami, wszystkimi. Zdawałoby się, że Upadli są im bliscy, ale tak naprawdę są obdarzani jeszcze większą ilością kpin, niż Biali, ponieważ to oni byli zabawkami demonów podczas ich ceremonialnego „upadku”, zostali zrównanie z ziemią, pozbawieni szacunku i obdarci z godności. Zatem Demony Upadłych darzą obrzydzeniem, Białych nienawiścią, zaś tzw. Szaraki, czyli Anioły Szare, są głównym źródłem ich rozrywki, ponieważ najłatwiej ich dręczyć, oraz to właśnie ich jest najwięcej na Ziemi.
Demony są różnorodne. Niektóre posiadają różnego rodzaju skrzydła, inne rogi, jeszcze inne ogony lub kopyta. Jako, iż są to stworzenia lubieżne, mnóstwo rodzajów skrzyżowało się, tworząc przeróżne kombinacje.
Demony są długowieczne, o ich życiu i śmierci decyduje Szatan.

1.    Demony Czarne to stworzenia kochające noc, mrok oraz krew. Obdarzone są zaskakującą zwinnością, potrafią być nieuchwytne, ulotne jak wiatr. Tak zwani cichociemni, umiejący wtopić się otoczenie, skryć w blasku nocy. Nie są zbyt silni, ale nikt nie dorówna im pod względem szybkości. Ich ciała są smukłe, elastyczne i zwinne. Władają nad żywiołem wody.
2.    Demony Czerwone, istoty, które kochają zadawać ból. Często wpadają we wściekłość, są wtedy niezniszczalne i niemalże nie do zatrzymania. Ich oczy iskrzą wtedy żywym ogniem. Nie panują nad sobą i dążą do celu, czy jest nim zdobycie czegoś, czy zemsta tudzież walka. Są bardzo silne i dobrze zbudowane. Władają nad ogniem.
3.    Inkuby… Demony Rozkoszy. Usidlą cię w swych lubieżnych sidłach, sprawiając, że zapomnisz o całym świecie. I to dosłownie. Przy nich przestanie istnieć całe twe prywatne życie. Zabiorą od Ciebie to, co chcą. Sam im to dasz. Uwodzicielskie, piękne, kuszące, o ciałach, których greccy bogowie by się nie powstydzili. Ich pożywieniem jest seks, przeżyją bez wody oraz jedzenia, ale nie bez namiętnego zbliżenia dwóch ciał. Mało kto ma siłę, by im odmówić. Zawsze zdobędą swój cel. Mają umiejętność uwodzenia, na krótką chwilę mieszania innym w głowach.

Istnieje jeszcze jeden demon, bezpośredni syn samego Szatana. Nikt go nie zna, nikt go nigdy nie widział.  Jest on połączeniem demona Czarnego z Czerwonym. Podobno barwa jego skóry, włosów, skrzydeł, rogów oraz łusek ogona jest nieskazitelnie biała. To kpina ku niewinności. Krążą plotki, że ma w sobie też coś z inkuba, ponieważ ci, którzy go widzieli, nie potrafili oprzeć się jego zgubnemu pięknu. Jest potężny, ale dobrze się ukrywa, wymigując od swych obowiązków. Ucieczka przed ojcem sprawia mu frajdę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.forum-sebn.pun.pl www.pentagon.pun.pl www.opiniewroclaw.pun.pl www.1hpkrasiniak.pun.pl www.agrogames.pun.pl